o agencji

Nasza historia

Nasze początki sięgają 2012 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą działalność.  W związku z tym jesteśmy na bieżącą zarówno w kwestiach szybko zmieniającego się prawa dotyczącego zatrudnienia osób ze wschodu, potrzeb pracodawców z Polski jak i również pracowników z Ukrainy. Dzięki zgranemu zespołu księgowo-kadrowemu jesteśmy w stanie przezwyciężyć wszelkie trudności związane z zatrudnieniem obcokrajowców.

Zdobyte przez nas przez lata działalności doświadczenie, pozwala sprawnie doradzić w razie wątpliwości zarówno ze strony osób zatrudniających, jak i szukających zatrudnienia w Polsce.

Jak przebiega Współpraca ?

Pierwszym etapem współpracy jest nawiązanie kontaktu telefonicznie, bądź przez formularz kontaktowy. Następnie staramy się możliwie jak najlepiej określić potrzeby osoby zatrudnianej jak i zatrudniającej. 

Dobieramy zaufanych pracowników pod potrzeby pracodawcy, bądź oferty pracy pod pracowników. Na uwadze mając przede wszystkim kompetencje i preferencje zarówno pracowników jak i pracodawców.

 

Zapewniamy

Wsparcie prawne

Udzielimy wsparcia prawnego dotyczącego zatrudniania nowych pracowników z Ukrainy.

Wygodę

Zapewniamy szybki proces rekrutacji. Wszystkimi niezbędnymi dokumentami zajmiemy się za Ciebie dając Ci gwarancję legalnych pracowników.  

Oszczędności

Zatrudnienie pracowników z Ukrainiy niewątpliwie zmniejszy koszty pracy w Twojej firmie. Koszty obsługi kadrowej i rekrutacji ponosimy my, po twojej stronie leży jedynie koszt Vat bez dodatkowych obciążeń.

Sprawdzenych pracowników

Każdy kandydat przed podjęciem pracy jest przez nas odpowiednio weryfikowany, abyś Ty mógł się cieszyć pracowitymi i odpowiedzialnymi pracownikami.

Certyfikaty polsko-ukraińskiej agencji pracy Bayko World

Zacznijmy współpracę
już dziś

Napisz do nas wiadomość. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

 Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.

+48 608 376 215

Zapraszamy do kontaktu!