Dlaczego my?

Zatrudnienie pracowników z Ukrainy zapewnia szereg korzyści. Znalezienie dobrego pracownika ze wschodu to jednak spore wyzwanie wymagające wiedzy praktycznej. Zapewnienie legalności zatrudnienia dla osób niewtajemniczonych jest będzie zajęciem ciężkim i pracochłonnym. Dlatego zostaw to naszej agencji pracy. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie.

Wsparcie prawne

Udzielimy wsparcia prawnego dotyczącego zatrudniania nowych pracowników z Ukrainy.

Wygoda

Zapewniamy szybki proces rekrutacji. Wszystkimi niezbędnymi dokumentami zajmiemy się za Ciebie dając Ci gwarancję legalnych pracowników.  

Oszczędności

Zatrudnienie pracowników z Ukrainiy niewątpliwie zmniejszy koszty pracy w Twojej firmie. Koszty obsługi kadrowej i rekrutacji ponosimy my, po twojej stronie leży jedynie koszt Vat bez dodatkowych obciążeń.

Sprawdzeni pracownicy

Każdy kandydat przed podjęciem pracy jest przez nas odpowiednio weryfikowany, abyś Ty mógł się cieszyć pracowitymi i odpowiedzialnymi pracownikami.

Agencja Pracy dla Ukraińców - korzyści

Korzyści z zatrudnienia pracowników z Ukrainy

Zatrudnienie pracowników z Ukrainy z pewnością wiąże się z szeregiem korzyści dla Twojego przedsiębiorstwa. Nasi pracownicy to osoby wysoce zmotywowane do pracy i dobrane do potrzeb Twojego zatrudnienia.  Poza wysoką produktywnością, jako główną zaletę zatrudniania pracowników z Ukrainy, nasi kontrahenci wskazują oszczędności finansowe. Jako pracodawca płacisz Ukraińcom tylko za faktycznie przepracowane godziny. W związku z tym jest to spora oszczędność w stosunku do pracowników Polskich, w przypadku których trzeba ponosić koszta również za np. świadczenia urlopowe.

Jak przebiega zatrudnienie?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, bądź telefonicznie. Następnie określ swoje potrzeby odnośnie pracowników. W rezultacie my zajmiemy się wyszukaniem pracowników z Ukrainy najlepiej odpowiadającym Twoim potrzebom. Jeżeli będziesz miał w tym aspekcie jakieś wątpliwości – po prostu zadzwoń – służymy radą.

Po określeniu Twoich potrzeb odnośnie pracowników, zajmiemy się wyrobieniem niezbędnych do podjęcia u Ciebie pracy dokumentów, a także transportem, czy zakwaterowaniem pracowników z Ukrainy.

Podczas okresu zatrudnienia pracowników oferujemy ciągłe wsparcie merytoryczne i prawne, a także pomoc  koordynatora z językiem ukraińskim.

Agencja Pracy dla Ukraińców - zatrudnienie

Lata doświadczenia na rynku

Posiadamy lata doświadczenia w pośrednictwie zatrudnienia Ukraińców.

Zapewniamy wsparcie merytoryczne

W każdej sytuacji służymy pomocą i radą, abyś mógł wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy.

Dopasujemy rozwiązania do Twoich potrzeb

Wyszukamy odpowiednich pracowników zgodnie  z Twoimi potrzebami.

Gwarancja profesjonalizmu

Działamy na najwyższym poziomie. Nasz zespół księgowo-prawny poradzi sobie z każdym problemem.

Zacznijmy współpracę
już dziś

Wypełnij formularz określający Twoje potrzeby, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy. 

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.

+48 608 376 215

Zapraszamy do kontaktu!